Defekační reflex

26. července 2007 v 10:22 | Petraa
ČLENOWÉ KAPELY:
  • Ondra - zpěv
  • Dan - kytara, zpěv
  • Tomesh - kytara
  • Radek - baskytara
  • Ramon - bicí
HISTORIE KAPELY:
leden 2004: Krysař se po masivní letákové kampani dává dohromady s Danem. Začíná období teoretizování ... Postupně se připojuje nejprve Ondra a pak i Ben. První dvě zkoušky probíhaji u Dana doma. Takto si DR získává první skupinu fans, kteří nadšeně třískají do radiátorů ...
květen 2004: První zkušebna ... díky Benovi se DR "stěhuje" do první zkušebny, která se nachází v Salesiánském centru hned vedle kostela sv. ???
červen 2004: Několik absencí Bena na zkouškách a jeho zlámaný hnát přivádí do kapely druhého (teď už prvního) bubeníka Ondru (nastává problém duplicity jmen v kapele, někdo z nich by se měl nechat přejmenovat .. třeba na Sámera ... teď je to moderní :)))
září 2004: Druhá zkušebna ... kapela se stěhuje do své nové zkušebny .. tentokrát opět zapracoval bubeník (Ondra) ...
říjen 2004: DR nahrává svůj první demáč Každopádně jinak ... ve složení Ondra, Ondra, Dan, Krysař ...
listopad 2004: Problém duplicity jmen vyřešen ... Bubeník Ondra je překřtěn na Ramona [čti Ramón] ..
prosinec 2004: První koncert ... Jo a byl supr ... Počet lidí: 50 - 1200 ... (no to první číslo je asi přesnější :))) ... Pokud vás to zajímá tak ve fotkách najdete kupodivu nějaký fotky z koncertu ... a pokud tam nejsou, tak sem je tam ještě nedal :))
leden 2005: ... s novým rokem nové koncerty ... jo a ještě mě tak napadá, že D.R. slaví výročí
duben 2005: Pokřtili jsme CD Všechno špatně.
květen 2005: Tak a máme zase novou zkušebnu. Tu starou (druhou v pořadí:)) budou bourat :(( ... Takže už jsme, světe div se, ve 3. zkušebně. A pak, že nejsou :)) Díky Bohu, nebo spíš Ramonovi, za to !!
V neposlední řadě jsme přibrali sólovou kytaru. Jmenuje se Tomáš (ten co tu sólovku ovládá), a pokud je vám povědomý, tak vězte, že podoba s kytaristou Odsunů je jen čistě náhodná:)) .. !!!NOVAK#RULES!!!
říjen 2005: Koncertujem s Jaksi Taksi a s E!E v KD Slavie... zjistili jsme, že ten sál, co se nám kdysi zdál tak velký, je, viděno očima z pódia, docela normální :o) Stejně jako Ramonovo levý palec pravé nohy ...
leden 2006: Něco je shnilého ve státě českém ... ?? Huh .. trochu hektický období, po zrušenym koncertu s Visacim Zámkem, jsme se už smířili, že se ruší i vystoupení s Houbou a Exni!to, leč cesty páně jsou všelijaké (chtěl sem napsat nevy?pytatelné, ale nevim jestli S nebo Z :o)) a koncert se podařio znovu dojednat. Třikrát hurá Ježíkovi a novému majiteli !!!
... Tož sem si to tu právě po sobě přečet a zjišťuji, že krom nespočtu gramatických chyb se rovněž dost často odvolávám na Boha. Ale přísahám Bůh, že sem zapřísáhlý ateista!
únor 2006: Odchází Krysař ... hrajem nějaký čas bez basy
duben 2006: Nahráli jsme studiové cédo. Jmenuje se nevim ... ne že bych nevěděl název, ono se skutečně jmenuje nevim ... s malým n. Jo a nahrál ho s námi na basu Krysař, za což mu děkujeme, stejně tak jako za řadu záskoků na koncertech.
květen 2006: Konečně jsme našli supr basáka... Jmenuje se Radek.
říjen 2006: Tak po velice pohodovém období, jsme utžili ranku (i dalo by se říci ránu), která by se dala diagnostikovat jako smůla na basáky. Ráďa se totiž rozhodl ,že koncert ve Velbloudu byl jeho poslední ,a že muziku omezí na minimum. Takže pokud jste po něm někdo chtěl šáhnout máte smůlu. Opět děkujem Krysařovi za řadu záskoků.
DISKOGRAFIE:
  • Nevim
  • Všechno špatně
  • Každopádně jinak
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni...

KLIK

Komentáře

1 Edita Edita | E-mail | 29. května 2010 v 22:53 | Reagovat

jste skvělý tak hrajte dál..
Edita

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama